وضعیت بندرامام قابل حل است، اگر نشده‏ اراده نکرده‌ایم
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه با اطمینان می‌گویم که وضعیت بندر امام قابل حل است، گفت: اگر تاکنون نشده، اراده نکرده‌ایم؛ فلسفه آمدن امام رفع محرومیت بود نه اینکه در کنار این بندر چند میلیارد دلاری با این عظمت و سرمایه‌گذاری، این شرایط را درست کنیم که دور از شأن و انقلاب ما است.
عشایر خوزستان نماد وحدت و همدلی هستند
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از برکات نعمت وحدت و همدلی، دفاع جانانه‌ی عشایر خوزستانی از اسلام و ایران در برابر دشمنانی چون انگلیس، صدام و استبداد قاجار و پهلوی بود.
اهواز روی گسل انفجار گاز
اهواز- تعداد انفجارهای گاز در اهواز افزایش بی‌سابقه‌ای دارد که باعث نگرانی شهروندان شده و این قاتل خاموش با خط و نشان کشیدن باعث فوت ۶ شهروند و مصدومیت ۴۴ نفر در هشت ماه اول سال شده است.
باید از فولاد امتیاز بگیریم
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: مقابل تیم فولاد باید با کسب امتیاز از زمین خارج شویم تا بتوانیم در صف تیم‌های بالانشین جدول قرار گیریم.
عزاداری ایام فاطمیه اول در هیئت کریم اهل بیت (ع) اهواز

مراسم سوگواری دهه اول فاطمیه ، شهادت حضرت زهرا(س) و حماسه نه دی با سخنرانی حجت‌الاسلام شیخ سعید شحیطاط و مداحی سید محسن امام با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. این مراسم به مدت دو شب ادامه دارد، امسال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی در فاطمیه اهواز

انتقال آب کارون
رییس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خواستار لغو مصوبه تخصیص اعتبار طرح انتقال آب کارون موسوم به بهشت آباد شد و گفت: مذاکراتی با معاون پارلمانی رییس جمهوری و رییس مجلس شورای اسلامی برای لغو این اعتبار انجام شده که برای لغو این مصوبه قول مساعد داده شده است.