فاضل نیسی رئیس اتاق اصناف کشاورزی اهواز – مرکز استان:

گندمکاران در انتظار دریافت پول گندم هستند / کشاورزان از لحاظ نقدینگی در وضعیت بحرانی بسر می برند / شایسته نیست تا این زمان مطالبات گندمکاران به تاخیر بیفتد

گندمکاران در انتظار دریافت پول گندم هستند
کد خبر : 5435
تاریخ انتشار : شنبه 11 می 2024 - 12:40
گندمکاران در انتظار دریافت پول گندم هستند / کشاورزان از لحاظ نقدینگی در وضعیت بحرانی بسر می برند / شایسته نیست تا این زمان مطالبات گندمکاران به تاخیر بیفتد

رئیس اتاق اصناف کشاورزی اهواز – مرکز استان گفت: کشاورزان گندمکار همچنان در انتظار دریافت پول گندم های تحویلی خود هستند.
فاضل نیسی با اشاره به جلسات مکرر در خصوص پرداخت پول گندمکاران گفت: متاسفانه تاکنون خبری از پرداخت مطالبات گندمکاران نیست و این در حالی است که چند هفته است که کشاورزان گندم های خود را تحویل داده اند.
وی گفت: کشاورزان گندمکار از لحاظ نقدینگی، بدهی های بانکی و هزینه های بالای برداشت محصول در وضعیت بحرانی بسر می برند و شایسته نیست تا این زمان مطالبات گندمکاران به تاخیر بیفتد.
وی گفت: در سال زراعی که گذشت شاهد تنش های زیادی از جمله بارندگی های سیل آسا بخصوص بارندگی های اردیبهشت ماه و همچنین بیماری های قارچی ناشی از رطوبت بالا بودیم که موجب شد خسارت های زیادی به بخش کشاورزی وارد گردد لذا از متولیان انتظار می رود از تلاشگران سنگر تولید در بخش کشاورزی حمایت شود.
رئیس اتاق اصناف کشاورزی اهواز – مرکز استان گفت: عدم پرداخت پول گندمکاران و از سویی عدم پرداخت بموقع غرامت بیمه محصولات کشاورزی باعث نارضایتی کشاورزان شده است. انتظار داریم بانک های عامل در چنین شرایطی کشاورزان را بابت پرداخت بدهی های خود تحت فشار قرار ندهند تا وضعیت بیمه محصولات کشاورزی و تصمیمات مدیریت بحران در خصوص حمایت از کشاورزان روشن شود.
فاضل نیسی در پایان گفت: انتظار ما از مسئولین این است که برای تحقق شعار سال که جهش تولید با مشارکت مردم می باشد از بخش تولید در حوزه کشاورزی پشتیبانی بیشتری شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.