خوزستانی‌ها، بیکارترین تیم‌های نقل و انتقالات لیگ بیست‌ویکم
هنوز هیچ کدام از سه تیم خوزستانی حاضر در فصل بیست و یکم فوتبال، موفق به ورود به بازار نقل و انتقالات نشده اند. بازار نقل و انتقالات لیگ بیست و یکم تب و تاب خاصی پیدا کرده است و تیم های مدعی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و گل گهر در حال ربودن گوی سبقت در جذب بازیکن از یکدیگر هستند اما هنوز در خوزستان اتفاقی برای تیم های آن نیفتاده است و فعلا بیکارترین تیم‌ها در این بازار شلوغ بوده اند.
قیمت هویج آب می‌رود
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اهواز گفت: تا نیمه شهریورماه قیمت هویج کاهش می‌یابد و از تب و تاب خواهد افتاد.
کاهش قیمت مرغ در اهواز
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز و مرغ اهواز گفت: اگر روزانه ۴۰ تا ۵۰ تن مرغ منجمد در بازار اهواز توزیع شود، قیمت مرغ کشتار روز به ۳۰ هزار تومان و یا کمتر، کاهش خواهد یافت.
۵۰ میلیون یورو به اجرای طرح فاضلاب اهواز اختصاص یافت
مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان با بین اینکه با عنایت ویژه مقام معظم رهبری ۵۰ میلیون یورو اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به اجرای طرح فاضلاب شهر اهواز اختصاص یافت گفت: این اعتبار برای اجرای طرح به حساب شرکت آب و فاضلاب خوزستان واریز شد.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد
فعالیت کلینیک صنعت برای عارضه‌یابی واحدهای تولیدی خوزستان
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: فعالیت کلینیک صنعت در خوزستان و وجود مشاوران فعال در جوار صاحبان صنایع برای عارضه‌یابی صنایع و مشکلات واحدهای تولیدی، یکی از اقداماتی است که در راستای حمایت و توانمندسازی واحدهای تولیدی در حال انجام است.