دوز اول واکسن کرونا ایمنی کامل ایجاد نمی‌کند
یک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری گفت: تزریق دوز اول واکسن کرونا ایمنی کامل ایجاد نمی‌کند و فرد واکسینه شده ممکن است مانند هر فرد دیگری در جامعه در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مبتلا شود.
چرا سیاست دولت در افزایش قیمت‌ها، راهگشای تولیدکنندگان نیست؟
عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه شیوع کرونا و کاهش قدرت خرید مردم از دلایل کاهش ظرفیت واحدهای تولیدی است، گفت: در این شرایط، بعضا سیاست‌های دولت در قالب افزایش قیمت‌ها کارساز نخواهد بود.
عضو شورای هماهنگی تشکلهای کشاورزی خوزستان:
الزام کشاورزان به اخذ نامه از سازمان آب و برق برای تحویل نهاده ها تخلف است / سازمان آب و برق می خواهد از این موضوع بعنوان ابزار فشار برای وصول مطالبات خود استفاده کند
برخی ادارات بخش کشاورزی، شرط تامین نهاده های کشاورزی بویژه کود شیمیایی به کشاورزان را منوط به ارائه قرارداد آب با سازمان آب و برق می دانند که این کار از نظر ما وجاهت قانونی ندارد و خلاف است.
خوزستان چقدر از رعایت پروتکل‌ها عقب است؟
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان حدود ۶۵ درصد است در حالی که میزان ایده‌آل رعایت پروتکل‌ها ۹۵ درصد است؛ رعایت کمتر از ۹۵ درصدی، نشان‌دهنده این است که خطر بیماری وجود دارد.